настільний, верхнє, холодна, гаряча, без охолодження, 420 Вт, 4.0 л/г (90 - 95°C), натиск кружкою, 2, є, є, 420 Вт, 3.9 кг, 300 х 306 х 415 мм


COOPER&HUNTER CH-D65Fn — класичний кулер настільного виготовлення. Завантаження бутля — верхнє, що дає змогу провести просту заміну. Величезна кількість користувачів неодноразово зазначала, що виготовлення з верхнім розміщенням бутля зручніше. Крім цього, завжди вдається стежити за рівнем води в бутлі й провести своєчасну заміну. Це гарантує постійну наявність води.

Корпус моделі має й краплезбірник, який не дасть змогу воді потрапити на місце, де кулер розташований. Тип крана — натискання на кран. Такий кран дасть змогу на інтуїтивному рівні зрозуміти, як користуватися кулером. Крім того, компактність приладу дасть змогу встановити його в будь-якому зручному місці. Навіть широке підвіконня може стати основою, на якій вдасться розташувати модель.

Цей кулер належить до групи апаратів, яку фахівці називають "Чайнички". Таку назву кулери отримали через те, що немає функції охолодження. Ви можете запитати, навіщо кулеру 2 крани, якщо функція тільки одна? З крана гарячої води роздається практично окріп (до 95 °C), з крана холодної води — вода кімнатної температури.

Такі кулери зручно використовувати, наприклад, на дачі, щоб не підігрівати постійно воду на газі або електриці. Попрацювавши на городі навесні або восени, так приємно швидко випити чаю або кави, не чекаючи, поки закипить чайник. До того ж відразу розвіємо сумніви: кулер не працює постійно, він вмикається лише час від часу для підтримки заданої температури, що дає змогу неабияк знизити витрати на електроенергію.

Атрибути:
Виробник Cooper&Hunter
Модель CH-D65FN
Артикул CH-D65FN
Розміщення бутля верхнє
Тип установки настільний
Тип температур води холодна, гаряча
Наявність охолодження без охолодження
Потужність нагріву 420 Вт
Продуктивність нагрівання 4.0 л/г (90 - 95°C)
Індикатор нагріву/охолодження є
Тип кранів натиск кружкою
Вага 3.9 кг
Габарити 300 х 306 х 415 мм
Захист від дітей є
Кількість кранів 2
Країна виробництва Китай
Энергопотребление 420 Вт
Гарантія, міс 12

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Кулер для води Cooper&Hunter CH-D65FN

  • Виробники Cooper&Hunter
  • Модель: CH-D65FN

  • Наявність: Є в наявності

  • 1269.00 грн