Вид батарейного моду - термоконтроль + варіват, потужність - до 117 Вт, термоконтроль - так, Аккумулятор - 4400 mAh, колір - чорний/зелений


Мод VooPoo DRAG Mini Mod B-Atrovirens (DRAGMM-BA) - ще один варіант нової версії популярного набору від компанії Voopoo, чий попередній боксмод Drag став одним з найпопулярніших пристроїв свого сезону. У цьому наборі користувачам представлений зменшений варіант боксмода, всередині якого встановлено оновлена ​​версія електроніки з новими режимами польоту, а також оновлений бакомайзер, трохи доопрацьований і став зручніше в експлуатації.

Заради зменшення габаритів довелося пожертвувати елементами живлення - тепер боксмод працює від вбудованого в корпус акумулятора з ємністю 4400 мАг. Також спрощення зазнала максимальна вихідна потужність - тепер вона становить 117 Вт. Для підзарядки пристрою необхідно буде скористатися micro USB портом на його передній панелі.

Коннекторние частина пристрою перейняла зміни ті ж, що і його старша версія - так, ширина верхнього майданчика дозволяє розмістити на боксмоде атомайзери з діаметром до 25 мм включно, коннектор виконаний за стандартом 510, при цьому на самому коннекторе виробник зробив більше надрізів, які захистять від прикипання атомайзера до конектора. Розташування коннектора тепер виконано по центру верхнього майданчика пристрою.

Для управління пристроєм використовується класична трёхкнопочная схема - велика кнопка Fire над екраном і керуючі кнопки "+" і "-" під ним. За триразового натискання на кнопку Fire можна перемикатися між режимами роботи пристрою:

Power Mode, режим варіватта, де підтримується потужність від 5 Вт до 117 Вт. Якщо в цьому режимі утримувати кнопки "+" і "-", то можна потрапити в додаткове меню, в якому можна побачити версії прошивки пристрою, а також переключитися в режим роботи Custom Mode з підтримкою вибудовування подачі потужності в залежності від тривалості затяжки.

Fit Mode, три фірмових режиму, розроблених Voopoo для трьох умовних установок. Fit 1 - попереднє встановлення для максимального часу роботи від акумуляторів, Fit 2 - попереднє встановлення для максимального смаку і Fit 3 - попереднє встановлення для максимальних хмар. Розробники припускають, що ці режими будуть ідеально поєднуватися з необслуговуваних бакомайзером U2, що йде в комплекті з боксмодом.

TC Mode, режим термоконтроля. Три стандартних типу дроту - нікель, титан і нержавіюча сталь, регулювання потужності тут вторинна і доступна по чотириразового натискання на кнопку Fire. Якщо в цьому режимі утримувати кнопки "+" і "-", то можна потрапити в додаткове меню, в якому можна налаштувати коефіцієнт спіралі і виставити час охолодження оной, а також переключитися в режим роботи Custom Mode з підтримкою вибудовування подачі потужності в залежності від тривалості затяжки.

Встановлена ​​електроніка володіє додатковим захистом класу V0 від попадання пилу і вологи, що особливо порадує тих користувачів, у кого конденсат потрапляє з повітропроводів на пристрій і потенційно може проникнути всередину корпусу пристрою. Реакція на кнопку Fire стала ще швидше щодо першої версії боксмода.

Атрибути:
Виробник VooPoo
Модель DRAG Mini Mod B-Atrovirens
Артикул DRAGMM-BA
Вид батарейного моду термоконтроль + варіват
Потужність до 117 Вт
Термоконтроль так
Аккумулятор 4400 mAh
Колір чорний/зелений
Вага 250 г
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 1

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Мод VooPoo DRAG Mini Mod B-Atrovirens (DRAGMM-BA)

  • Виробники VooPoo
  • Модель: DRAGMM-BA

  • Наявність: Out Of Stock

  • 292.00 грн