• Ваш кошик порожній!

Автомобільний навігатор Garmin Edge 1030 Plus (010-02424-10)

Модель:010-02424-10
Немає відгуків
17357.00₴

Опис Автомобільний навігатор Garmin Edge 1030 Plus (010-02424-10)

3.5" TFT, 282 х 470, 32 Gb, microSD, USB, Bluetooth, Garmin, Базові карті Garmin, Навігатор, кріплення, кабель живлення, інструкція, Garmin OS, 58 x 114 x 19 мм, 124 г


    Синхронізація тренування для закритих приміщень і відкритого повітря прямо на Edge.Edge пропонує поїздки і тренування на основі вашої поточної тренувального навантаження.Як далеко б ви не заїхали, Edge покаже шлях назад до початкової точки.Буде запропоновано ще більше способів залишатися на зв'язку, включаючи сумісність з inReach®.Отримуйте текстові повідомлення і використовуйте улюблені велосипедні додатки на цьому підключеному велокомп'ютер.Катайтеся далі, заряджайте рідше. Період роботи батареї 24 години.

Спостереження за динамічними показниками ефективності

Дізнайтеся про те, як ваш організм реагує на тренування. Відстежуйте такі параметри як VO2 max, час відновлення, тренувальна навантаження, фокус тренувального навантаження та інші.

Наскільки ефективною є ваша тренування? Пристрій автоматично оцінює ваші минулі заняття і індикатори ефективності та показує вам, як проходять заняття: продуктивно, на піку або за межами можливостей.

Пристрій щодня пропонує вам тренування на підставі вашої поточної тренувального навантаження і показника VO2 max. Таким чином, враховується ваш рівень фізичної підготовки.

Отримуйте плани для тренувань в закритих приміщеннях і на відкритому повітрі з програми Garmin Connect ™ або завантажуйте плани на пристрій Edge з інших додатків, включаючи TrainingPeaks® і TrainerRoad.

Акліматизація до умов спеки і високогір'я

Підготуйте себе до будь-яких умов. Дізнайтеся, як ваш організм поводиться в різному середовищі, використовуючи функцію акліматизації до спеки і високогір'я.

Функція ClimbPro

Ця функція дозволяє автоматично переглядати залишився підйом і ухил при переміщенні по маршруту або дистанції. Таким чином, ви зможете розподіляти свої сили і дізнаватися протяжність залишився підйому.

Попередження по харчуванню та водного балансу

Пристрій Edge 1030 Plus попередить вас про те, що настав час попити або поїсти, щоб ваш «бак» залишався повним миля за милею.

Дані велосипедної динаміки

Використовуйте переваги розширених даних велосипедної динаміки, які допоможуть вам зрозуміти, яким чином змінюється ваша ефективність в залежності від змінних умов: положення тіла, налаштувань велосипеда, тривалості поїздки і т.д.

Динамічні дані MTB

Відстежуйте приголомшливі дані кожної поїздки на гірському велосипеді: кількість стрибків, відстань стрибків і час в повітрі.

Показники GRIT і FLOW

Показник Grit оцінює складність поїздки на основі даних GPS, висоти та іншої інформації. Показник Flow вимірює, наскільки плавно ви спускаєтеся по трасі, щоб ви могли раз за разом покращувати свій результат.

Характеристики Автомобільний навігатор Garmin Edge 1030 Plus (010-02424-10)

Атрибути:
Виробник
Garmin
Модель
Edge 1030 Plus
Артикул
010-02424-10
Тип
З невеликим екраном
Операційна система
Garmin OS
Розмір та тип екрану
3.5" TFT
Комплектация
Навігатор, кріплення, кабель живлення, інструкція
Об'єм вбудованної пам'яті
32 Gb
Роз'єми
USB
Розширення пам'яті
microSD
Особенности
Bluetooth
Габарити
58 x 114 x 19 мм
Навігаційна прогама
Garmin
Роздільна здатність екрану
282 х 470
Встановлена карта
Базові карті Garmin
Вага
124 г
Країна виробництва
Китай
Гарантія, міс
12

Відгуки Автомобільний навігатор Garmin Edge 1030 Plus (010-02424-10)