• Ваш кошик порожній!

Автомобільний навігатор Garmin Drive 52 no map (010-02036-6M)

Модель:010-02036-6M
Немає відгуків
3335.00₴

Опис Автомобільний навігатор Garmin Drive 52 no map (010-02036-6M)

5", 480x272, 256Mb, 2 Gb, microSD, USB, перегляд фотографій, Garmin, не встановлена, Навігатор, кріплення, кабель живлення, інструкція, Garmin OS, Внутрішня літій-іонна, 140x84x20 мм, 170 гр


Просте екранне меню та яскраві наочні карти. Послугу Garmin Traffic можна починати використовувати прямо відразу після покупки - смартфон не потрібно. Пристрій готовий до подорожей завдяки мільйонам об"єктів Foursquare. Надаються голосові підказки для руху від повороту до повороту, інструкції для руху до пункту призначення Garmin Real Directions з використання орієнтирів і корисні попередження для водіїв, що дозволяють підвищити безпеку поїздок.

Використовуючи прості меню і наочні карти, модель Garmin Drive 52 дозволяє переглядати навігаційні підказки для руху від повороту до повороту на яскравому сенсорному екрані з діагоналлю 6,3". Буде запропоновано предзагруженной докладні карти, оновлення трафіку і картографії, а також корисні попередження для водіїв, що дозволяють підвищити безпеку поїздок. Завдяки таким можливостям цей GPS-навігатор стане надійним помічником в далекі подорожі або щоденних поїздках по місту. Не треба ненавидіти пробки - просто об"їжджайте їх Навігатор допоможе вам перехитрити пробки або ділянки з повільним рухом, своєчасно пропонуючи альтернативні маршрути.

Таким чином, ви будете сповіщені про ремонти доріг або аваріях на вашому маршруті. Послугою Garmin Traffic можна починати користуватися відразу ж після покупки приладу, оскільки в комплект входить спеціальний кабель трафіку. Для отримання інформації про дорожню обстановку вам не буде потрібно встановлювати сполучення навігатора зі смартфоном. Нові магазини і ресторани Навігатор включає предзагруженной дані Foursquare, що містять мільйони нових і популярних об"єктів. Попередження для водіїв: інформація про навколишню місцевість

Для підвищення безпеки водіння і інформованості про навколишню місцевість пристрій видає попередження про небезпечні поворотах, зміни обмежень швидкості, залізничних переїздах і т.д. Garmin Real Directions Пристрій видає зрозумілі голосові підказки для руху від повороту до повороту, використовуючи назви вулиць і магазинів, а також помітні орієнтири (наприклад, «Поверніть направо після червоного будівлі»). Об"єкти попереду по маршруту На карті відображаються кафе, заправні станції та інші об"єкти (включаючи міста) на вашому маршруті.

Точний пошук пункту призначення Функція "Direct Access" (прямий доступ) спрощує навігацію до складових пунктам призначення, наприклад, аеропортам або торговим центрам. 

Характеристики Автомобільний навігатор Garmin Drive 52 no map (010-02036-6M)

Атрибути:
Виробник
Garmin
Модель
Drive 52 no map
Артикул
010-02036-6M
Тип
З середнім екраном
Операційна система
Garmin OS
Розмір та тип екрану
5"
Комплектация
Навігатор, кріплення, кабель живлення, інструкція
Об'єм вбудованної пам'яті
2 Gb
Роз'єми
USB
Розширення пам'яті
microSD
Габарити
140x84x20 мм
Навігаційна прогама
Garmin
Роздільна здатність екрану
480x272
Встановлена карта
не встановлена
Об'єм оперативної пам'яті
256Mb
Батарея
Внутрішня літій-іонна
Вага
170 гр
Країна виробництва
Китай
Мультимедіа
перегляд фотографій
Гарантія, міс
12

Відгуки Автомобільний навігатор Garmin Drive 52 no map (010-02036-6M)