Це лампочка розжарювання від бренду AG AUTOPARTS, яка відмінно підходить для заміни заводського освітлення, за рахунок своєї надійності, міцності і хорошими технічними характеристиками.
Застосовуються в зовнішньому освітленні, для заднього додаткового стоп-сигналу і передніх габаритних вогнів. При яскравому випромінюванні вони допомагають своєчасно повідомити про свої наміри іншим учасникам дорожнього руху, в уникненні аварійних ситуацій, при будь-яких погодних умовах. І у внутрішньому освітленні для підсвічування багажника. Установка таких лампочок дуже проста, Ви це можете зробити самостійно, в домашніх умовах, головне не доторкатися до колби лампочки, що б не залишати відбитки пальців. А розмір стандартний, відповідає посадочних місць.
Тип лампи R10W / BA15s - це циліндричний байонетний цоколь, з одним контактам, який легко вставляється і повертається на 90 градусів. Колба неокрашенная, прозора, виготовлена з якісного скла. Споживання електроенергії у 10 Вт. Призначені для транспортних засобів з напругою бортової мережі 12 В, це легкові автомобілі і двоколісні транспортні засоби.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.