Підзорні труби Hawke Vantage поставляються в комплекті з повним набором необхідних аксесуарів, завдяки чому можуть мати широке застосування. За чим би Ви не спостерігали: будь то оцінка влучень у мішень при спортивній стрільбі, полювання, астрономія, діджіскопінг або просто спостереження околиць - підзорна труба Hawke Vantage підійде як не можна краще. Широкий функціонал, висока якість виконання, мала вага, помірна вартість - ось головні переваги Hawke Vantage.
Оптика підзорної труби покрита повним багатошаровим просвітленням і поміщена в ударостійкий, водонепроникний полікарбонатний корпус. Зсередини корпус заповнений азотом для запобігання конденсату на лінзах.
Окулярний вузол Hawke Vantage розташований під 45º по відношенню до поздовжньої осі труби - це дуже зручно для спостережень об'єктів, розташованих вище рівня горизонту, а також при спостереженнях зі штатива. Разом з тим, штатив, що поставляється в комплекті можна використовувати як настільний для більшої зручності спостережень. Кут спостережень може коригуватися, завдяки повороту труби в хомуті штативного адаптера, завдяки чому стає зручнішим спостереження з положення лежачи. Висувна сонцезахисна бленда захистить об'єктив не тільки від сонячних відблисків, а й від крапель дощу.
Повне багатошарове широкосмугове просвітлення оптики Hawke забезпечує однаково високу світлопропускну здатність у всьому видимому діапазоні і сприяє високій контрастності і передачі кольору в природних тонах.
Waterproof - означає, що оптика герметизована ущільнюючим О-кільцем і захищена від проникнення вологи при зануренні в рідину протягом 3 хвилин на глибину 1,5 метра. Статичний тиск рідини на глибині 1,5 метра не завдасть приладу ні найменшого збитку і не вплине на його функціональність. Такій оптиці ніякі погодні умови не страшні.
Fogproof - означає, що корпус зсередини заповнений сухим азотом N2, що не допускає конденсації вологи на внутрішніх поверхнях при градієнті температур, відсутнє запітніння зсередини, а отже не виникає корозія матеріалів під впливом вологи. Повітря видаляється з приладу і замінюється інертним газом (в даному випадку азотом N2), який не містить в своєму складі водяної пари і не конденсується.
Сьогодні полікарбонат все частіше використовується для виробництва корпусів оптичних приладів. Застосування цього матеріалу цілком виправдано його мінімальною вагою, хімічною, термічною, механічною стійкістю і простотою обробки. Полікарбонатні корпуси легкі і в той же час міцні. Вони не вимагають додаткової дорогої фінішної обробки, як то анодування або фарбування.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.