Виробник:Ludwik, GRUPA INCO S.A.Модель:для чищення скла духовок та камінів 500 млАртикул:5900861342040Клас засобу:безфосфатніТип засобу:спрей
бруд, жир, сажа та нагар, масляні забруднення
Засіб для чищення камінного скла розчиняє частинки сажі, смоли та засохлого жиру, очищає камінні стекла від кіптяви та стекла духовок від жиру. Формує захисну плівку, завдяки якій очищена поверхня над..
Виробник:Profi PlusМодель:Порошок для очищення димоходів 36 х 40 гАртикул:5414528003880Клас засобу:іншіТип засобу:порошок
жир, сажа та нагар
Порошок для очищення димоходів Profi Plus Fire — суміш хімічних реагентів для видалення креозоту та сажі в димоходах, трубах й інших важкодоступних місцях опалювальної системи. Дим, що виділяється внаслідок дії препарату, вступа..
Виробник:Profi PlusМодель:Порошок для очищення димоходів 900 гАртикул:5414528003903Клас засобу:іншіТип засобу:порошок
жир, сажа та нагар
Порошок для очищення димоходів Profi Plus Fire — суміш хімічних реагентів для видалення креозоту та сажі в димоходах, трубах й інших важкодоступних місцях опалювальної системи. Дим, що виділяється внаслідок дії препарату, вступа..
Виробник:Profi PlusМодель:Суперконцентрований брикет для очищення димоходівАртикул:5414528004924Країна виробництва:БельгіяГарантія, міс:0
Суперконцентрований брикет для очищення димоходів — спресований брикет із деревної тирси та суміші хімічних реагентів для видалення складних забруднень креозотом і сажею в димоходах, трубах й інших важкодоступних місцях опалювальної системи.
Засіб ру..
бруд, жир, сажа та нагар
Очищає і знежирює, а також усуває почорнілі плями та патину від залишів диму та вуглецю. З іншого боку, це дуже делікатний миючий засіб для таких матеріалів, як керамічна плитка або лаковані поверхні, характерні для печей...