Мерехтливий спрей для тіла Lukky з ароматом персика додасть шкірі ніжного сяйва. Наносити його легко та зручно, він має приємну текстуру, рівномірно розподіляється на обраних зонах і висихає впродовж 5-10 хвилин. Змивається водою й милом. Об'єм спрею становить 120 мл. Склад вказаний на етикетці. Рекомендований вік: 6 років +
Мерехтливий спрей для тіла Lukky дасть змогу дівчинці змінитися для свята або виступу за 5 хвилин! З яскравими блискітками Lukky можна легко почуватися справжньою казковою феєю. Кольоровий спрей додасть шкірі ніжного мерехтіння, а ще він смачно пахне персиком. У складі спрею використовуються тільки нетоксичні та гіпоалергенні компоненти. Змивається спрей звичайною водою й милом, немає потреби використовувати спеціальні засоби.
Дитячий мерехтливий спрей для тіла Lukky — це ідеальний спосіб змінити свою зовнішність для концерту, перетворитися на принцесу для свята або просто підняти собі настрій вихідного дня без використання дорослої косметики.
Спосіб застосування: струсіть, нанесіть спрей на тіло з пульверизатора, дайте висохнути впродовж 5-10 хвилин.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.