В душі кожної дівчини приховане прагнення до райських куточків нашої планети. І, хоч у нас не завжди є можливість побалувати себе відпочинком на тропічних островах, їхній аромат і особливу атмосферу ви можете носити з собою щодня.
Парфумована вода Roberto Cavalli Paradiso Azzurro поєднує у собі іскристу свіжість і квіткове натхнення. У початкових нотах аромату проявляється дивовижно лагідне звучання цитрусів, бергамоту і лаванди. Аромат легкий, підбадьорливий, натхненний і прохолодний. Трохи згодом він набуває впізнаваних обрисів квітів жасмину, завдяки чому власниця парфумів стає ще більш бажаною в очах оточуючих її чоловіків.
Парфуми дійсно можна назвати райськими. Вони неначе повторюють ваші бажання, підбурюючи здійснити їх якомога швидше. А їхній шлейф нагадує прогулянку по вечірньому узбережжю Тихого океану. Легкий вітерець доносить запахи деревної кори і кипариса. Їх хочеться вдихати і видихати, поки не втратите голову від блаженства.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.