Паяльник для пластикових труб WP6320 від компанії Forte, призначений для ручного контактного зварювання поліпропіленових труб нагрітим інструментом у розтруб.
Апарат має досить високу потужність 2000 Вт і завжди готовий до тривалої безперервної роботи. Діапазон температур становить 0-300 °C, а час нагрівання пристрою займе не більш ніж 15 хвилин.
Паяльник застосовується для муфтового (розтрубного) зварювання пластикових труб і фітингів невеликих діаметрів від 20 до 63 мм, коли потрібне невелике зусилля для зварювання.
До комплекту входять шість змінних насадок для труб діаметром 20, 25, 32, 40, 50 і 63 мм, за допомогою яких можна легко виконати гаряче різання, розтоплення та зварювання, а також шестигранний ключ, викрутка, ножиці для труб, рулетка та рукавиці.
Невелика вага, ергономічні форми та зручний держак для утримання інструмента сприяють максимально комфортному та тривалому використанню паяльника в побутових умовах.
Основні характеристики:
-
Максимальний комфорт під час гарячого різання, топлення та зварювання6 комплектів насадокМеталевий кейс для зручності зберігання й перенесенняКомплектується набором допоміжних аксесуарів
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.