Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: м. Львів Янева 25 офіс 4/7
м. Львів Янева 25 офіс 4/7
+38(073) 073 22 11 +38(096) 091 22 11 Замовити дзвінок

Чи можна грати в ігри без відеокарти

Чи можна грати в ігри без відеокарти
Коронавірус, майнінг та дефіцит процесорів перетворив ринок відеокарт у щось божевільне. GTX 1050 TI, яку ще два роки тому списували через брак продуктивності та обсягу пам’яті, сьогодні знову неабияк популярна. Виробники мікроелектроніки заявляють, що у другій половині 2021 року ситуація піде на покращення і ціну на RTX 3080 за сто тисяч гривень будемо згадувати лише у страшних снах. Та, що робити, коли в ігри хочеться пограти вже зараз? На певний час вихід є - це процесори з інтегрованою графікою.
Найбільш разюча причина між інтегрованою відеокартою та дискретною у тому, що остання має наявність власної пам’яті. Інтегрована використовує оперативну пам'ять комп’ютера: чим вона швидка, тим більше буде FPS. Тому, ніяких поодиноких модулів та низьких частот. Різниця у ціни буде невелика, а от продуктивність може впасти на 30-40 %.
Intel UHD 630 та AMD Vega 3 чудово підійдуть у FullHD для класичних ігор кінця нульових: STALKER, Assassin's Creed і навіть Crysis. А от ігри першої половини 10-их років будуть запускатися вибірково і то на мінімальних налаштуваннях.
AMD Vega 8, 10, 11. На даний час найкращі інтегровані відеокарти по своїй продуктивності. Приблизно такі, як дискретні відеокарти GT 1030. У онлайн іграх дасть стабільних 70 кадрів. Також можна буде пограти у всі сучасні ігрові хіти, але з суттєвим зниженням графіки. У старіших іграх, можна замахуватись і на високі налаштування у FullHD. У Відьмак 3, наприклад, можна розраховувати на 30 – 40 кадрів у секунду.
Інтегровані рішення від AMD дозволять пограти у більшість сучасних ігор на мінімалках, а от рішення від Intel хіба у CS GO та в танках.

Чи можна грати в ігри без відеокарти

Коментарі